Vyklízení bytů a domů levně a rychle - Praha, okolí, celá ČR

Vyklízíme byty, sklepy, půdní prostory, rodinné domy a jiné nebytové prostory. Naše firma má dlouholeté zkušenosti v oblasti vyklízení a likvidaci jakéhokoliv materiálu. Pracujeme každý den bez příplatků. Přistupujeme individuálně ke každé zakázce a vždy se snažíme nabídnout pro vás to nejlepší a nejlevnější řešení.

Neváhejte nás kontaktovat a zeptat se na cenu. Orientační cenu za vyklízení se pokusíme sdělit po telefonu. Prohlídka objektu a následná kalkulace zdarma! Diskrétnost a rychlé provedení zakázky zaručeno. Přijímáme i malé zakázky. Pracujeme po celé ČR. TEL. +420 777 794 300.Neváhejte nás i prozvonit obratem voláme zpět.

Fotogalerie

Fotogalerie - Vyklízení rodinného domu 2018Fotogalerie - Vyklízení rodinného domu 2018Fotogalerie - KobylisyFotogalerie - akce vyklízení

Novinky

Velká akce vyklízení rodinného domu

Podívejte se na jednu z našich velkých akcí kterou náš tým dokázal zvládnout za jediný den. Proto se na nás můžete obracet s jakýmkoliv požadavkem.

Vyklízíme už i v okolí Prahy

Naše služby vyklízení prostor jako byty, sklepy, půdy, garáže, kůlny a sklady jsme nyní rozšířili i mimo Prahu. Potřebujete za Prahou udělat pořádek? Ozvěte se nám. Garantujeme nejlepší cenu!

přečíst celé

SLUŽBA NON-STOP

MŮŽETE VOLAT KDYKOLIV NEBO STAČÍ SMS I PROZVONIT VOLÁM ZPĚT TE. 777794300

Kontaktní formulář
✗   ZAVŘÍT