Vyklízení bytů, nemovitostí,rodinných domů,kanceláří

Nabízíme profesionální vyklízení prostor jako jsou byty, sklepy, půdy, rodinné domy, ale také vyklízíme komerční prostory jako kanceláře, sklady, archivy, dílny, haly, továrny, atd. Náš servis je plně profesionální s maximální diskrétností. Potřebujete vyklidit nějaký prostor? Plný odpadu, harampádí, starých věcí, techniky? Ozvěte se nám a nabídneme vám nejlepší cenu na trhu. Pracujeme nepřetržitě a po celé ČR.

Nabízíme profesionální vyklízení všech prostor

Zabýváme se profesionálním vyklízením všech bytových a nebytových prostor. Vyklízíme: byty, sklepy, půdy, rodinné domy, pozůstalosti po úmrtí, likvidace eternitu, skartace, aj. Neváhejte nás kontaktovat s jakoukoliv zakázkou a to i malou. Provedeme vše a zvolíme pro vás tu nejlepší a nejlevnější variantu. Přistupujeme individuálně ke každé zakázce a snažíme se ji provést diskrétně a v co nejkratší době. Pracujeme denně a bez příplatků. Volejte kdykoliv nebo stačí poslat SMS. Voláme ihned zpět.

K vyklízení prostor nabízíme navíc výkup věcí

Potřebujete se při vyklízení zbavit starých věcí? Objeví se například při vyklízení bytu, půdy nebo sklepa nějaké starožitnosti nebo cennosti? Na místě vám nabídneme nejlepší cenu a peníze na ruku. Snadnější to už být ani nemůže a proto obraťte se na nás. Rádi vám s vyklízením pomůžeme.

Ekologická likvidace odpadu z vyklízení

Chcete mít jistotu, že odpad neskončí někde v lese na černé skládce? Objednejte si nás a odpad bude ekologicky zlikvidován na sběrných dvorech, legálních skládkách nebo v provozovnách dle charakteru odpadu.

Praha: Vyklizíme byty, místnosti, rodinné domy a podobně po celé Praze a okolí.
Středočeský kraj: Naše služby v oboru vyklízení bytů, skladů, firem, sklepů, půd, atd., si můžete objednat ze všech měst ve Středočeském kraji a to například: Beroun, Kladno, Slany, Benešov, Říčany, Kolín, Kutná hora, Čáslav a podobně. Naše služby nabízíme ve všech regionech. Neváhejte se na nás obrátit i v případě, že vyklízený prostor je v Liberci, Plzni, Karlových Varech a podobně. Ať už je adresa Most, Teplice, Tábor, Ústí nebo Jindřichův hradec, zajedeme a vyklidíme kdekoliv.

Fotogalerie

Fotogalerie - Toto naložíme na jeden zátahFotogalerie - akce vyklízení 9.1.2017Fotogalerie - akce vyklízení 9.1.2017Fotogalerie - Kobylisy

Novinky

Velká akce vyklízení rodinného domu

Podívejte se na jednu z našich velkých akcí kterou náš tým dokázal zvládnout za jediný den. Proto se na nás můžete obracet s jakýmkoliv požadavkem.

Vyklízíme už i v okolí Prahy

Naše služby vyklízení prostor jako byty, sklepy, půdy, garáže, kůlny a sklady jsme nyní rozšířili i mimo Prahu. Potřebujete za Prahou udělat pořádek? Ozvěte se nám. Garantujeme nejlepší cenu!

přečíst celé

SLUŽBA NON-STOP

MŮŽETE VOLAT KDYKOLIV NEBO STAČÍ SMS I PROZVONIT VOLÁM ZPĚT TE. 777794300

Kontaktní formulář
✗   ZAVŘÍT