Likvidace pozůstalostí - odhad, odkup, likvidace

Řešíte rodinné problémy a do klína vám spadly nejen starosti, ale také pozůstalost? Chcete získanou nemovinost prodat, rekonstruovat nebo využívat pro sebe? Je byt, dům, garáž, sklep, sklad plný věcí, které pro vás nemají žádnou cenu? Chcete komplexně vyřešit likvidaci pozůstalosti? Obraťte se na nás. Po celé ČR zajišťujeme likvidaci pozůstalosti. Zdarma posoudíme a nabídneme nejlepší cenu. Bez zbytečných starostí pro vás zajistíme roztřídění inventáře, ekologickou likvidaci pozůstalosti a také výkup starožitností až po retro věci 20. stolení. Předejděte zbytečným problémům a dalším starostem. Obraťte se na profesionály, kteří s likvidací pozůstalostí, s vyklízením prostor a výkupem starožitností a cenných věcí mají obrovské zkušenosti. TEL.777794300.  CELÁ ČR.

Fotogalerie

Fotogalerie - Vyklízení bytuFotogalerie - Vyklízení bytuFotogalerie - Výkup věcí - výkup starožitných hodinekFotogalerie - Vyklízení bytu

Novinky

Velká akce vyklízení rodinného domu

Podívejte se na jednu z našich velkých akcí kterou náš tým dokázal zvládnout za jediný den. Proto se na nás můžete obracet s jakýmkoliv požadavkem.

Vyklízíme už i v okolí Prahy

Naše služby vyklízení prostor jako byty, sklepy, půdy, garáže, kůlny a sklady jsme nyní rozšířili i mimo Prahu. Potřebujete za Prahou udělat pořádek? Ozvěte se nám. Garantujeme nejlepší cenu!

přečíst celé

SLUŽBA NON-STOP

MŮŽETE VOLAT KDYKOLIV NEBO STAČÍ SMS I PROZVONIT VOLÁM ZPĚT TE. 777794300

Kontaktní formulář
✗   ZAVŘÍT